school

Lata 2001 - 2005

Bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich pomyłek z naszej strony
na adres: rocznica@loken.pl

Rok matury 2001

Klasa A

1. Andres Łukasz Sebastian
2. Będkowski Piotr Roman
3. Boesche Bartłomiej
4. Bołdys Tomasz Krystian
5. Brodawski Dominik Mikołaj
6. Cebula Maciej Maksymilian
7. Chmiel Piotr Wiesław
8. Ciołczyk Maria
9. Czupkowski Łukasz Władysław
10. Dyńka Krzysztof
11. Gębal Brabara Katarzyna
12. Gnat Anna Katarzyna
13. Jachim Katarzyna Anna
14. Janusz Joanna
15. Kandefer Izabela
16. Mazgaj Paweł
17. Michno Karolina Maria
18. Mikuła Marcin Mariusz
19. Nedzyński Piotr Sławomir
20. Nowak Sławomir Bartłomiej
21. Pieprzny Michał Wacław
22. Pokrzywa Magdalena Maria
23. Pysz Krzysztof Piotr
24. Rogala Marek
25. Sałek Marta Regina
26. Sapiński Maciej Marcin
27. Sawicka Karolina Małgorzata
28. Sielanowicz Beata Izabela
29. Skrypij Tomasz Stanisław
30. Słabowska Katarzyna
31. Sudol Marcin
32. Szczęś Patrycjusz Janusz
33. Szewczuk Magdalena
34. Sznajder Magdalena Wanda
35. Wiewiórka Marek Stanisław
36. Wiśniewska Marta Ewa
37. Wiśniewski Andrzej
38. Zając Magdalena

Klasa B

1. Adacha Piotr Wojciech
2. Bajdas Piotr
3. Bajgierowicz Łukasz Tomasz
4. Bis Magdalena
5. Burdzy Paweł Eugeniusz
6. Butryn Dominika Katarzyna
7. Chapski Michał Jacek
8. Cichoń Barbara Maria
9. Dębska Ewa Dorota
10. Gątarz Anna Dominika
11. Hołysz Jacek Ryszard
12. Hulak Dorota Teresa
13. Jagieła Mihał Jan
14. Janiszewski Jacek Paweł
15. Jasiołek Krzysztof Paweł
16. Jaworska Monika Beata
17. Kiciński Maciej Edward
18. Kobiałka Agnieszka Ewa
19. Kobylarz Katarzyna Anna
20. Kurcz Beata Katarzyna
21. Kuter Ewa Magdalena
22. Kuziora Szymon
23. Mazurkiewicz Dominika
24. Mucha Łukasz Marcin
25. Nowak Andrzej Karol
26. Nowaliński Piotr Maria
27. Pioruński Marcel
28. Pokładek Paweł
29. Przybkowski Rafał Wojciech
30. Puskarczyk Łukasz Janusz
31. Sobek Iwona
32. Sroczyńska Agnieszka Joanna
33. Szadorski Łukasz Paweł
34. Tokarczyk Dominika Beata
35. Zaremba Katarzyna Anna

Klasa C

1. Bąska Piotr
2. Biliński Przemysław
3. Bula Łukasz Paweł
4. Ciuruś Krzysztof Piotr
5. Delmanowicz Anna Maria
6. Dłuźniak Dominika Ewa
7. Duda Ewa
8. Dziopak Maeusz Emil
9. Fischbach Anna Katarzyna
10. Gankowska Joanna Maria
11. Gielarowska Anna Róża
12. Gorczyca Anna
13. Kopciuch Patrycja
14. Krzyszczuk Marta
15. Kuziora Karolina Aleksandra
16. Laba Martyna Ewa
17. Łojek Marcin Michał
18. Ługowska Monika Anna
19. Madras Katarzyna
20. Matusiak Karol Stanisław
21. Miklaszewska Magdalena
22. Myszka Karolina Dominika
23. Paluch Beata Katrzyna
24. Parada Michał Piotr
25. Pawleniak Dominika Małgorzata
26. Radwan Małgorzata Katarzyna
27. Rucka Agnieszka Katarzyna
28. Ruła Joanna Adrianna
29. Sala Małgorzata Karolina
30. Serwońska Monika Joanna
31. Socha Karolina Katarzyna
32. Sulkowska Małgorzata
33. Surowiec Katarzyna Maria
34. Toruń Ada Izabela
35. Werens Piotr Dawid
36. Wermińska Dominika Anna
37. Wodka Ewa
38. Zawół Małgorzata Dominika
39. Zbęk Paweł

Klasa D

1. Baran Angelika Joanna
2. Bednarowicz Katarzyna Maria
3. Bednarowska Magdalena
4. Bednarzewski Wojciech Ryszard
5. Bosowiec Anna Ewa
6. Chodorek Dorota
7. Chojnacka Inga Agnieszka
8. Chwalczuk Tomasz
9. Czernik Agnieszka Katarzyna
10. Gancarz Magdalena Wioletta
11. Gicala Bernadeta Barbara
12. Grzywna Ewelina Maria
13. Jamróz Emilia Kamila
14. Kopeć Michał Kacper
15. Kowal Ewa Marianna
16. Kowalik Marlena Edyta
17. Kowalska Ewelina Maria
18. Kozłowska Magdalena Katarzyna
19. Krzos Elżbieta
20. Kufel Marta
21. Lebioda Anna
22. Łuszez Agata Izabela
23. Matyka Dominika Anna
24. Młynarski Damian Krzysztof
25. Motyka Edyta Maria
26. Paszko Joanna Małgorzata
27. Pietrzykowska Paulina Agata
28. Podsiadło Aleksander Wacław
29. Prytek Monika Agata
30. Pyjor Anna Maria
31. Pyrz Ewa
32. Sieraczyńska Agnieszka Małgorzata
33. Soja Paweł Jakub
34. Sołtysik Anna Katarzyna
35. Surowaniec Damian Dariusz
36. Szymanek Katarzyna
37. Tabor Łukasz Andrzej
38. Zioło Anna

Klasa E

1. Bajdas Beata Sylwia
2. Beda Dionizy Stanisław
3. Bucior Ernest
4. Bułdys Andrzej
5. Dyląg Magdalena Maria
6. Fiecek Agnieszka
7. Flis Elżbieta Małgorzata
8. Gardzisz Łukasz Marek
9. Głowacka Joanna Katarzyna
10. Kania Zuzanna Maria
11. Kida Katarzyna
12. Korzeniec Emanuel
13. Krogulec Maciej Paweł
14. Mazur Emil Piotr
15. Mączka Grzegorz Piotr
16. Neścior Mariola Anna
17. Nowak Anna Zofia
18. Pacholec Ewelina
19. Pawusiak Ewelina
20. Rajkowski Daniel Krzysztof
21. Rędzia Anna Maria
22. Skrzat Aleksandra Helena
23. Smoliński Marcin Grzegorz
24. Sobczak Bartłomiej
25. Szast Sylwia
26. Tutak Judyta
27. Woźniak Agnieszka
28. Zaborowski Sebastian Piotr
29. Ziętak Piotr Krzysztof
30. Gębala Kamila Małgorzata

Klasa F

1. Augustyn Beata Maria
2. Beker Krzysztof Stanisław
3. Bidas Renata Marlena
4. Bieniek Magdalena Weronika
5. Błaszczuk Anna
6. Czupryna Katarzyna Anna
7. Dobrowska Ewa Maria
8. Flis Agnieszka Iwona
9. Głuszak Monika
10. Grzywacz Grzegorz Stanisław
11. Hołda Karolina Małgorzata
12. Jabłońska Jadwiga Elżbieta
13. Jarecki Maciej Marek
14. Kaczmarczyk Izabela
15. Kania Joanna Alicja
16. Korkosz Barbara
17. Kozak Małgorzata Joanna
18. Łątkowska Maria Agnieszka
19. Madej Anna
20. Miko Joanna
21. Młynarski Dawid Adam
22. Piszkiewicz Marika
23. Piróg Joanna Krystyna
24. Samojluk Kamila Anna
25. Skrok Anna Marta
26. Śmiszek Anna
27. Tużnik Gabriela Mirosława
28. Warchoł Adam Tomasz
29. Zając Annna Stanisława

Klasa G

1. Adamczyk Agnieszka Małgorzata
2. Bandasiewicz Agnieszka
3. Bąk Ewa Barbara
4. Bieńko Agnieszka Konstatncja
5. Czechowska Ewa Katarzyna
6. Gargos Anna Katarzyna
7. Golik Marta Agnieszka
8. Gwiażdzińska Ewa
9. Kawecka Anna Marzena
10. Kiełboń Katarzyna
11. Katrys Agata Antonina
12. Krawczyk Ewelina Maria
13. Krystkowiak Barbara
14. Kudas Ewelina
15. Mizak Magdalena Anna
16. Nowak Agnieszka
17. Nowak Kamila
18. Paleń Małgorzata Agnieszka
19. Palliardi Joanna
20. Pamuła Beata Elżbieta
21. Pączka Dorota Anna
22. Piotrowska Magdalena Kinga
23. Rybińska Anna Małgorzata
24. Sarek Justyna Katarzyna
25. Siembida Izabela Rozalia
26. Skrzypek Anna
27. Startek Karolina
28. Stec Katarzyna
29. Sułek Katarzyna
30. Sura Aurelia Judyta
31. Szajowski Sławomir Paweł
32. Szwedo Łucja Dorota
33. Ślusarczyk Beata Lidia
34. Tkarz Anna
35. Warchoł Barbara Lucyna
36. Zadrużniak Dorota Aleksandra
37. Żarkowska Joanna Małgorzata
38. Żelazko Monika

Klasa H

1. Batóg Ewa Joanna
2. Bulawa Anna Teresa
3. Chorzępa Aleksandra
4. Cygan Rafał Tadeusz
5. Czerska Izabela Krystyna
6. Dziurny Michał
7. Fabianowska Barbara
8. Furman Marta
9. Gaweł Anna Małgorzata
10. Golis Anna
11. Hetel Agnieszka Agata
12. Janiak Bartosz Przemyslaw
13. Jarosz Barbara
14. Jaślan Przemysław Karol
15. Kotwica Małgorzata
16. Kowalczyk Agnieszka
17. Korczyńska Ewa Paulina
18. Kucha Maciej Adam
19. Kurdziel Anna
20. Mazoń Anna
21. Michalski Tomasz
22. Niemczyk Maciej Marcin
23. Nieradka Marcin
24. Ostrowski Przemysław Kamil
25. Raganowska Iwona Beata
26. Stańkowska Ilona Agnieszka
27. Sudoł Anna
28. Szoja Radosław Bronisław
29. Tomczyk Agnieszka
30. Walczuk Agnieszka
31. Wójtowicz Piotr Tomasz

Klasa I

1. Bednarz Elżbieta Maria
2. Bera Karol
3. Bis Barbara Aldona
4. Chmielewska Natalia Barbara
5. Domiński Łukasz Paweł
6. Gawęcka Anita Joanna
7. Góreczna Anna Maria
8. Jachim Barbara Maria
9. Janowska Anna
10. Jasic Wojciech Zbigniew
11. Karnat Łukasz Jan
12. Kawecka Kinga Joanna
13. Krupa Michał Joanna
14. Kuziora Monika
15. Linek Michal
16. Łukawski Łukasz Jan
17. Mach Marzena Agnieszka
18. Małek Piotr Daniel
19. Marszałowicz Sebastian Piotr
20. Nowak Michał Andrzej
21. Nowicki Krzysztof Jakub
22. Piskorowska Katarzyna Władysława
23. Sowa Paulina Maria
24. Suchora Magdalena Elżbieta
25. Szendała Monika Urszula
26. Szubert Monika Danuta
27. Śnieżek Katarzyna
28. Taras Anna Lucyna
29. Tarczyńska Magdalena Joanna
30. Torba Tomasz Mateusz
31. Wąchocka Beata Magdalena
32. Wielgosz Katarzyna Magdalena
33. Zawadzka Karolina
34. Zawisła Anna Maria
35. Złotek Joanna Katarzyna
36. Żbikowska Agnieszka

Rok matury 2002

Klasa A

1. Adamczyk Michał Jan
2. Bartler Karol Marcin
3. Biernat Monika Sylwia
4. Borecka Ewa Elżbieta
5. Chmiel Karol Józef
6. Cisek Justyna Elżbieta
7. Dul Aneta Maria
8. Gejzer Sylwia
9. Iwaszek Michal Piotr
10. Janowski Tomasz
11. Jaskot Joanna
12. Kochańczyk Tomasz Michał
13. Kochański Piotr Łukasz
14. Kocjan Maciej Piotr
15. Kocjan Marcin Paweł
16. Kowalik Otylia Anna
17. Kruk Łukasz Tomasz
18. Lewosińska Katarzyna Anna
19. Matejuk Łukasz Wojciech
20. Pawlik Krzysztof Jakub
21. Pieprzny Anna
22. Placek Marcin Piotr
23. Radwan Jakub Piotr
24. Rogowski Robert Paweł
25. Skiba Dominik
26. Stypa Agnieszka Diana
27. Sudoł Anna
28. Suduł Aleksandra Karolina
29. Szmaciński Robert
30. Światowiec Tomasz Jacek
31. Tys Iwona
32. Wawrzusiak Radosław Filip
33. Wilk Paweł Grzegorz
34. Winiarczyk Agnieszka Maria
35. Wojciak Maciej Ryszard
36. Woldan Anna Renata
37. Zawiślak Bartosz Jan
38. Zychewicz Maciej Krzysztof

Klasa B
1. Babula Krzysztof Piotr
2. Bieleń Krzysztof Mariusz
3. Czajka Radosław
4. Ditko Damir
5. Drąg Magdalena Regina
6. Feret Kamil Piotr
7. Głowacki Marcin
8. Haliniak Witold Jan
9. Hankiewicz Wojciech
10. Jaskot Katarzyna
11. Kaleta Łukasz
12. Konopka Marek Wojciech
13. Kowalewski Paweł
14. Kruk Marcin Maciej
15. Linek Szymon
16. Mach Maja Elżbieta
17. Majowicz Katarzyna
18. Maszkowski Kamil Wojciech
19. Mazurkiewicz Marta
20. Mikołajczyk Marta Helena
21. Młynarczyk Łukasz
22. Muniak Marek Filip
23. Nowak Katarzyna Agnieszka
24. Orłowski Artur
25. Owczarek Joanna Agnieszka
26. Pacek Ewelina Anna
27. Pamuła Marcin
28. Pilecka Anna
29. Rodzim Jakub Aleksander
30. Serafin Paweł Mateusz
31. Sudoł Monika
32. Szymański Michał
33. Szynal Maciej Wiktor
34. Świderski Jakub
35. Ura Monika
36. Wańkowicz Mateusz
37. Waszkiewicz Joanna Elżbieta
38. Wiącek Anna Ewa
39. Włodarczyk Wojciech
40. Woś Joanna Maria

Klasa C

1. Butkiewicz Dominika Paulina
2. Chamera Konrad Sebastian
3. Chmielewska Marta Anna
4. Chmielowiec Anna
5. Dacków Diana Maria
6. Dziura Katarzyna Joanna
7. Galczak Agnieszks Anna
8. Góra Tomasz Łukasz
9. Górska Anna
10. Hnatkiewicz Edyta Magdalena
11. Koszyczek Marta Julia
12. Lorkowska Katarzyna Urszula
13. Ludian Joanna
14. Maciąg Agnieszka Izabela
15. Madej Anna Maria
16. Majchrzak Aleksandra Alicja
17. Malicka Magdalena
18. Miś Gabriela Anna
19. Modzelewska Sabina Maria
20. Myłek Jędrzej Henryk
21. Nalepa Dominika Małgorzata
22. Niemiec Justyna Elżbieta
23. Paleń Bożena
24. Pankowicz Marcin
25. Pawleniak Kamila Doris
26. Sęczyk Dominika Agnieszka
27. Sęk Marcin Andrzej
28. Silenko Anna Monika
29. Smogór Katarzyna
30. Socha Barbara
31. Suroń Małgorzata
32. Szajnar Magdalena Stanisława
33. Szlęk Jakub Michał
34. Szozda Mirosław Stanisław
35. Szywała Maciej Mirosław
36. Śliz Anna Maria
37. Tutak Marcin Antoni
38. Tylus Joanna Agnieszka

Klasa D

1. Bąk Anna
2. Bielecka Małgorzata Sylwia
3. Cierpisz Beata Anna
4. Czaja Weronika Katarzyna
5. Forc Damian
6. Gronkowska Katarzyna
7. Konieczko Jolanta Marta
8. Kumik Jagoda Maria
9. Majdańska Agata Maria
10. Mazur Aneta Ewa
11. Mazur Mariusz
12. Nowak Adam
13. Okienica Dariusz Piotr
14. Orszak Małgorzata
15. Pernak Karolina Gbriela
16. Piętak Marlena Agnieszka
17. Płóciennik Beata Ewa
18. Pomykała Weronika Łucja
19. Pyz Krzysztof Artur
20. Rutyna Iwona Katarzyna
21. Słaba Anna Magdalena
22. Sopotnicka Barbara
23. Stelmach Robert Łukasz
24. Staniszewski Rafał
25. Surma Ewa Anna
26. Szwedo Małgorzata
27. Szymańska Karolina Zuzanna
28. Wolanin Piotr Tomasz
29. Wryk Paweł Grzegorz

Klasa E

1. Bartnik Jowita Stella
2. Bidas Urszula Małgorzata
3. Chwalczuk Łukasz
4. Duży Wiesława
5. Figurniak Robert Stanisław
6. Gaj Elzbieta Maria
7. Gulka Joanna Emila
8. Hajduk Karolina Justyna
9. Jadowska Katarzyna Anna
10. Jakubowska Ewa Emilia
11. Jańczyk Mateusz
12. Jaskot Katarzyna Jolanta
13. Kowalska Ewa Magdalena
14. Kulińska Patrycja
15. Kupiec Barbara Teresa
16. Kuźdżał Anna
17. Lepianka Jakub Piotr
18. Madej Karolina Lucyna
19. Micek Iwona Ewa
20. Ochorak Małgorzata Maria
21. Partyka Ewa Maria
22. Piestrak Anna Paulina
23. Piłat Monika Ewa
24. Pychowska Agnieszka Grażyna
25. Sarna Magdalena Anna
26. Soja Anna
27. Surtel Agnieszka
28. Szwedo Małgorzata Dagmara
29. Ścirka Alicja Małgorzata
30. Tarnowska Ewelina Monika
31. Wawreńczuk Małgorzata
32. Węglarz Klaudia Irmina
33. Zielińska Agnieszka Ewa
34. Żak Anna
35. Sobczyk Justyna Angelika

Klasa F

1. Bełczewska Katarzyna Małgorzata
2. Boguń Paweł Piotr
3. Bukowska Malgorzata Alicja
4. Butryn Joanna
5. Butryn Marta Katarzyna
6. Chodorek Magdalena
7. Czubak Urszula Marta
8. Dul Katarzynaq Maria
9. Garanty Mariola
10. Grum Arkadiusz Adam
11. Hadała Magdalena Maria
12. Hajduk Anna
13. Klimowicz Joanna Regina
14. Kołodziej Jacek Robert
15. Kozłowska Izabela
16. Kubasiewicz Aleksandra
17. Maciejak Anna Marta
18. Marciniak Katarzyna
19. Misiewicz Anna Karolina
20. Motyka Agnieszka Joanna
21. Oleksak Radosław
22. Opała Marta
23. Ostrowska Ewa Aleksandra
24. Partyka Agata Anastazja
25. Pasztaleniec Agnieszka
26. Pawlęga Marlena
27. Rybak Agnieszka
28. Rzekiec Radosław Paweł
29. Samko Dorota Anna
30. Słowik Ilona
31. Socha Jakub Michał
32. Sowa Marta
33. Stec Kinga Agnieszka
34. Strzałka Anna
35. Szupryczyński Mikołaj Adam
36. Ślusarczyk Magdalena Ewa
37. Was Edyta Magdalena
38. Wójtowicz Joanna Danuta
39. Zając Aleksandra Stanisława

Klasa G

1. Błażejowicz Beata Justyna
2. Bogun Anita Małgorzata
3. Czajka Dominika Adam
4. Drozd Magdalena
5. Jajdelska Monika
6. Jończyk Marzena
7. Karbarz Konrad
8. Kiszka Grzegorz Rafał
9. Kozak Katarzyna
10. Krystosiak Piotr Grzegorz
11. Luborak Anna
12. Łabuda Marta Maria
13. Mastalerczyk Marcin Kamil
14. Mech Joanna Izabela
15. Mirska Małgorzata
16. Nowak Stanislaw Mariusz
17. Pałka Izabela Maria
18. Piątek Tomasz Robert
19. Pikul Grzegorz Dawid
20. Pisarczyk Magdalena Joanna
21. Połomski Krystian
22. Potka Iwona Katarzyna
23. Portka Monika Ewa
24. Prytek Anna Paulina
25. Ruła Tomasz Kamil
26. Sabat Marta
27. Sacharczuk Agnieszka Bożena
28. Starczak Elżbieta Ewa
29. Stec Konrad
30. Szado Ewelina Magdalena
31. Ścipień Monika
32. Walec Łukasz
33. Woźniak Monika Barbara
34. Wszołek Anna Barbara
35. Zaguła Anna Zofia
36. Zięba Dominika Anna

Rok matury 2003

Klasa A

1. Andres Aneta
2. Błądek Szymon Karol
3. Buczak Szymon Mirosław
4. Budzowski Paweł Zbigniew
5. Dec Monika
6. Franczak Dariusz
7. Frąckiewicz Magdalena Maria
8. Gajda Paweł Grzegorz
9. Gancarz Łukasz
10. Gędek Anna Dominika
11. Gnat Aleksandra
12. Karbarz Marcin Konrad
13. Kosiarska Elżbieta Iwona
14. Kowal Łukasz Piotr
15. Kurzydło Przemysław Stanisław
16. Malecka Justyna
17. Mokrzyk Anna
18. Nowak Agnieszka Katarzyna
19. Podolski Bartłomiej
20. Rojek Damian
21. Sobol Agnieszka Joanna
22. Stój Marek Piotr
23. Sulich Iwona Maria
24. Szadorska Agnieszka Anna
25. Ślusarczyk Maciej Wojciech
26. Walawender Dorota
27. Winogrodzka Małgorzata Katarzyna
28. Wojciechowska Magdalena Janina
29. Zając Andrzej
30. Zakrzewska Marta Danuta
31. Zaremska Paulina
32. Ziętek Marcin Michał
33. Zymróz Piotr

Klasa B

1. Fijarczyk Katarzyna
2. Fiołna Mateusz Marcin
3. Gęsiorski Maciej Szymon
4. Golik Karolina Izabela
5. Gryga Izabela Dorota
6. Jeż Marta Ewelina
7. Kata Grzegorz Jarosław
8. Kądziołka Dariusz Kazimierz
9. Kluk Maciej Krzysztof
10. Kobylarz Dariusz Rafał
11. Kołacz Andrzej
12. Kołodziej Mateusz Paweł
13. Kowalik Anita Brygida
14. Lesiczka Anna Maria
15. Leś Tomasz Marcin
16. Łuszcz Patrycja Malgorzata
17. Maciąg Ilona Katarzyna
18. Nieradka Magdalena Aneta
19. Nowak Grzegorz Michał
20. Obora Zbigniew Łukasz
21. Partyka Paweł Marcin
22. Pawlik Maciej Grzegorz
23. Piątek Magdalena Maria
24. Sikorowicz Mateusz Paweł
25. Suchora Katarzyna Małgorzata
26. Surma Magdalena
27. Wieliczko Aleksandra Helena
28. Wilk Anna
29. Zadrużniak Elzbieta Anna
30. Zybura Beata Maria

Klasa C

1. Bąk Joanna
2. Błądek Karol Józef
3. Brodowski Szymon Marcin
4. Budkowska Anna Maria
5. Butryn Łukasz Jakub
6. Curyło Marta Dominika
7. Curyło Patrycja Julia
8. Dyrkacz Andrzej Dawid
9. Dziura Agnieszka Maria
10. Jasiołek Piotr Andrzej
11. Jastrzębska Kamila
12. Kaniowski Piotr Jan
13. Kaszuba Elżbieta Jadwiga
14. Kietliński Tomasz Artur
15. Kłapeć Piotr
16. Kobylarz Tomasz Jan
17. Konior Elżbieta
18. Klupa Anna Magdalena
19. Liberski Bartosz Jacek
20. Ładoś Łukasz Jan
21. Mazur Katarzyna Ewa
22. Mazurkiewicz Wiktoria
23. Nieznalska Justyna Maria
24. Oleś Justyna
25. Parys Renata
26. Ryczko Eliza Helena
27. Szlęzak Małgorzata Magdalena
28. Szymonik Anna
29. Tychota Ewelina
30. Ujda Magdalena Maria
31. Warchoł Małgorzata Zofia
32. Witkowska Marta Katrolina
33. Wołcz Milena Barbara
34. Wołosz Karolina
35. Wołoszyn Michał Andrzej

Klasa D

1. Błażejowska Róża Anna
2. Błądek Marta
3. Bojarska Kamila Anna
4. Busch Adam Jarosław
5. Chorodek Joanna
6. Ciak Joanna
7. Domańska Joanna
8. Drąg Magdalena Maria
9. Drobny Karolina Anna
10. Dudzińska Aleksandra Magdalena
11. Gardzisz Ewelina
12. Kawa Małgorzata Dorota
13. Kida Paweł
14. Klima Karolina Maria
15. Kokoszka Berenika Agnieszka
16. Koszyk Izabela Anna
17. Kozak Ewelina
18. Kuziak Beata Joanna
19. Olech Ilona Jadwiga
20. Pietras Dorota Anna
21. Reguła Łucja Monika
22. Surowiec Anna
23. Szczęś Adam Piotr
24. Węgrzyn Judyta Małgorzata
25. Włodek Magdalena Izabela
26. Zaręba Grzegorz
27. Zięba Patrycja

Klasa E

1. Antosiewicz Mateusz Mikołaj
2. Bierut Marcin Kamil
3. Bis Grzegorz
4. Błaszczuk Piotr Edward
5. Buława Ranata
6. Czerniak Piotr Wojciech
7. Głowacka Eliza Sylwia
8. Gryta Ilona Patrycja
9. Górska Katarzyna
10. Idec Małgorzata
11. Kapitan Karolina
12. Kozień Anna Paulina
13. Maciałek Tomasz
14. Mazurkiewicz Marta Magdalena
15. Paleń Joanna Ewelina
16. Pawelec Agnieszka Maria
17. Polnar Joanna
18. Rędzio Bożena
19. Słoma Sylwia Stefania
20. Sobiło Albert Maksymilian
21. Stachera Aneta Alicja
22. Szkutnik Katarzyna
23. Wolska Maria
24. Zawadzka Katarzyna
25. Zawojski Adam Marek
26. Zięba Iwona Wioletta

Klasa F

1. Bednarz Magdalena Maria
2. Bijoś Anna Maria
3. Borek Katarzyna Anna
4. Chodacka Anna Krystyna
5. Cierpisz Bogumila Magdalena
6. Ciołek Malgorzata Karolina
7. Domagała Marzena Magdalena
8. Gargaś Tomasz Michał
9. Gorczyca Monika Sylwia
10. Jakubowska Katarzyna Natalia
11. Jankowska Barbara Anna
12. Janowska Katarzyna Anna
13. Jarema Małgorzata
14. Karaś Michal Konrad
15. Kopij Monika
16. Lesiak Moniak Agnieszka
17. Mikuła Ilona Marta
18. Nowaczek Grzegorz Tomasz
19. Piaseczyńska Agata Antonina
20. Radwan Magdalena Katarzyna
21. Radwan Marcin Michał
22. Róg Izabela
23. Schuster Magdalena
24. Sekulska Edyta Agnieszka
25. Szajwaj Katarzyna Anna
26. Szarleja Katarzyna Maria
27. Szelęgiewicz Anna Maria
28. Szkutnik Agnieszka
29. Sztaba Anna Maria
30. Ślusarczyk Joanna Małgorzata
31. Urbanik Iwona
32. Wermińska Agnieszka Renata
33. Winiarczyk Aleksandra Teresa
34. Zawisza Wojciech
35. Zielińska Izabela

Klasa G

1. Ataman Justyna
2. Błądek Joanna
3. Borysowicz Katarzyna Monika
4. Butryn Katrzyna Anna
5. Chodacka Małgorzata
6. Cichoń Małgorzata
7. Czech Maria Weronika
8. Januszewska Magdalena Anna
9. Jaworska Aleksandra Irena
10. Kaczyńska Eliza Laura
11. Kolano Adriana Danuta
12. Konduracka Anna
13. Kopeć Marta
14. Kuźniar Cezary Jacek
15. Ligas Małgorzata
16. Marut Małgorzata
17. Mikołajczyk Agnieszka Anna
18. Mistrzyk Wioletta Magdalena
19. Nowicka Magdalena Weronika
20. Pelic Anna Zofia
21. Preizner Agnieszka Maria
22. Pyka Magdalena
23. Rzucidło Katarzyna
24. Sulich Ewelina Elżbieta
25. Tarnowski Kamil Adam
26. Tracz Damian Rafał
27. Walecka Małgorzata
28. Wiater Barbara Ewa
29. Wiśniowski Piotr
30. Woynaroski Kacper
31. Wójcik Joanna
32. Zboch Joanna

Klasa H

1. Antonik Anna Maria
2. Bajdas Paulina
3. Bieńko Magdalena Agnieszka
4. Błądek Ewelina
5. Czernecki Łukasz Jan
6. Dziuba Tomasz
7. Fryc Andrzej Dawid
8. Fusek Katarzyna Patrycja
9. Golonka Marta Magdalena
10. Jachim Agnieszka Maria
11. Klimek Janusz Adam
12. Kościuszko Mateusz Jakub
13. Krawiec Alicja Irena
14. Leśków Ewa Małgorzata
15. Maślach Monika
16. Nicałek Michał Sebastian
17. Pachacz Iwona Katarzyna
18. Pańczyk Magdalena Katarzyna
19. Potocka Agnieszka
20. Ruła Magdalena Ewa
21. Rząsa Angelina Katarzyna
22. Smardz Marta Magdalena
23. Steczkowska Agnieszka
24. Strzelczyk Monika
25. Wojtala Piotr Andrzej
26. Zając Ryszard
27. Żurecka Aleksandra Anna

Rok matury 2004

Klasa A

1. Andruszko Katarzyna Maria
2. Balawender Maciej Krzysztof
3. Bis Anna Karolina
4. Brzezińska Agnieszka Monika
5. Buczek Bartłomiej Wiktor
6. Cieśla Kacper
7. Czuba Sylwia Weronika
8. Drzymała Karol
9. Gardy Piotr Jan
10. Gęśla Dominika
11. Grzegorczyk Michał Seweryn
12. Grzesiak Katarzyna
13. Kapała Piotr Michał
14. Karnat Paulina Anna
15. Kmieć Katarzyna
16. Kowalska Anna
17. Kozłowska Marta Beata
18. Kufera Justyna
19. Małek Dorota
20. Mastalerczyk Marcin Jerzy
21. Maziarz Justyna
22. Nieć Dominik Jan
23. Pieprzny Monika
24. Podstawka Piotr Marek
25. Pysz Łukasz Andrzej
26. Stec Maciej Wojciech
27. Stoilarski Marcin Daniel
28. Szewczyk Bartłomiej Marek
29. Urban Bartłomiej Karol
30. Wilczek Sebastian Marcin
31. Waś Monika
32. Zakościelny Przemysław
33. Zaremski Paweł
34. Żabińska Agnieszka

Klasa B

1. Chamera Andrzej Łukasz
2. Dyńko Jarosław
3. Gaj Tomasz Karol
4. Głąb Grzegorz
5. Gorczyca Arleta Bogumiła
6. Jaworska Dorota Agnieszka
7. Kapłoński Tomasz Adam
8. Kawka Kamil Jakub
9. Kiełb Monika Patrycja
10. Kość Piotr Jan
11. Kowalczyk Monika
12. Kus Erwin Jakub
13. Kuśmider Rafał Jakub
14. Lesiczka Maciej
15. Ligas Grzegorz
16. Ludian Dorota
17. Malik Paweł Ryszard
18. Nowak Mateusz Karol
19. Oleś Michał
20. Pamuła Janusz
21. Pawelec Anita Małgorzata
22. Pliszka Agata Wiktoria
23. Prytek Łukasz
24. Przepadło Małgorzata
25. Risinek Ewelina Aniela
26. Serwatka Piotr Artur
27. Smutek Piotr Radosław
28. Sołtys Tomasz
29. Stańkowska Irmina Julita
30. Sudoł Wojciech
31. Topolski Łukasz Adam
32. Zieliński Radosław Jan
33. Żak Wojciech

Klasa C

1. Bajek Agnieszka Beata
2. Bajek Katarzyna Agnieszka
3. Baran Łukasz Marcin
4. Biały Grzegorz Sławomir
5. Chmura Maciej Jacek
6. Chruściel Tomasz Stanisław
7. Dobek Dariusz Robert
8. Drabik Grzegorz
9. Gesmanowska Agnieszka Zofia
10. Górka Bartosz
11. Hama Paweł
12. Janeczko Jarosław
13. Juda Justyna Magdalena
14. Kaltenberg Norbert Piotr
15. Kawalec Michał Jan
16. Koczwara Mariusz Stanisław
17. Kołodziej Wojciech
18. Konior Andrzej
19. Majcher Bratosz Sławomir
20. Mamczur Michał Franciszek
21. Maślach Maciej Krzysztof
22. Mazur Justyna Ewa
23. Mierzwa Andrzej Dominik
24. Pleśniawski Krzysztof Dariusz
25. Reszczyński Szymon Zbyszko
26. Sarna Joanna
27. Soja Daniel Krystian
28. Szempruch Kamila
29. Wazio Tomasz P:iotr
30. Żyła Grzegorz Paweł

Klasa D

1. Bąska Barbara Anna
2. Brodziak Joanna
3. Drozd Magdalena Anna
4. Dzierżek Katarzyna Joanna
5. Farengolm Joanna Agnieszka
6. Głaz Jagoda
7. Kania Paweł
8. Konefał Dominika Katarzyna
9. Kosior Małgorzata Katarzyna
10. Kowal Dominika Katarzyna
11. Krzyżek Katarzyna Jolanta
12. Kutyło Katarzyna Kinga
13. Ludwiczak Piotr Łukasz
14. Małek Mateusz Maciej
15. Michta Magdalena
16. Morąg Joanna Maria
17. Nycz Agata Katarzyna
18. Ożdżyńska Jolanta Marzena
19. Piróg Marta Anna
20. Ryczko Paweł Piotr
21. Sanakiewicz Łukasz Karol
22. Sendecka Iwona Maria
23. Sienkiewicz Małgorzata Magdalena
24. Sułkowska Agnieszka
25. Trybowska Barbara Krystyna
26. Ślusarczyk Ewa Alicja
27. Szybiak Jolanta Irena
28. Syroka Katarzyna
29. Walczyk Anna Maria
30. Węgiełek Kamil Konrad
31. Wieleba Paweł Piotr
32. Wójcik Ewa Dorota
33. Wrońska Weroika Marta
34. Wydra Anna

Klasa E

35. Brodowski Filip Wiktor
36. Chołody Katolina Anna
37. Dąbal Anna Jadwiga
38. Frańczak Roma Magdalena
39. Igrazs Katarzyna
40. Jasiołek Małgorzata Maria
41. Kogut Michał Paweł
42. Kolasa Potr Sławomir
43. Kopyto Aleksandra Maria
44. Kukiełka Agnieszka
45. Kuźniar Łukasz Jan
46. Lewosińska Małgorzata Monika
47. Madej Beata Barbara
48. Malinowska Barbara Małgorzata
49. Marzec Piotr
50. Miszczyk Paweł Mateusz
51. Mizera Kamil Michał
52. Babiński Andrzej Paweł
53. Nieznalska Ewelina
54. Pawełek Krystyna Agnieszka
55. Pęk Monika Ewa
56. Potocka Dominika
57. Smotek Krystian Grzegorz
58. Stępień Marta Joanna
59. Szubert Gabriela Luiza
60. Śmiszek Ztomasz Paweł
61. Światowiec Łukasz Marcin
62. Welończyk Bratosz Stanisław
63. Witczyński Mateusz Jerzy
64. Wnęk Agata Patrycja
65. Wójtowicz Karolina Dorota
66. Zaborska Marlena Urszula
67. Zawadzka Beata Lidia

Klasa F

1. Barańska Iwona Anna
2. Bełzak Agnieszka
3. Busch Joanna Magdalena
4. Chamera Dagara Angelika
5. Czernikowska Joanna Agnieszka
6. Czerwiński Łukasz
7. Dobrzański Krzysztof Adam
8. Drelich Ewelina Agnieszka
9. Flis Kinga Diana
10. Gorczyca Marcin Jacek
11. Grzybowska Jolanta
12. Hnatkiewicz Ewa
13. Jańczyk Anna
14. Jaworska Malwina
15. Juda Karolina Anna
16. Kaczor Marta Beata
17. Kmiotek Joanna Monika
18. Kopeć Alicja Barbara
19. Kwiecień Izabela Marta
20. Matusz Mira Hanna
21. Mazurkiewicz Monika Katarzyna
22. Motyka Marzena
23. Pereta Kamila Agnieszka
24. Pikulska Sabina Izabela
25. Pracoń Mariola Anna
26. Praga Wojciech
27. Rędziniak Agnieszka
28. Serwońska Alesandra Ewa
29. Szeląg Adam Juliusz
30. Szewczyk Katarzyna
31. Szpunar Tomasz P:iotr
32. Szymańska Olga Katarzyna
33. Świegoda Aleksandra Anna
34. Warchoł Zuzanna
35. Żak Samanta Wiktoria

Klasa G

1. Bąk Justyna
2. Bąk Krzysztof
3. Bieleń Szymon
4. Bieńkowska Agata
5. Bogacz Aleksandra Anna
6. Garbulińska Agata Katarzyna
7. Gawlicka Małgorzata Katarzyna
8. Kaczor Monika
9. Ducki Piotr Maciej
10. Kaltenberg Eliza Maria
11. Klimak Magdalena Maria
12. Kosiorowska karolina
13. Małek Magdalena Maria
14. Młynarski Paweł Albert
15. Obirek Magdalena Maria
16. Pytlak Monika
17. Reichert waldemar Edward
18. Rybińska Renata Ewa
19. Sierant Anna Małgorzata
20. Skitał Anna Agnieszka
21. Tadeja Marzena
22. Wójcik Jacek Grzegorz
23. Zielińska Monika

Klasa H

1. Baranowski Radosław Grzegorz
2. Bednarz Angelika Teresa
3. Butryn Joanna Karolina
4. Cendrowska Magdalena Anna
5. Chodorek Urszula Sylwia
6. Dul Jolanta
7. Duży Jolanta
8. Gębala Agnieszka Maria
9. Grudzień Dominika Małgorzata
10. Karnat Regina Ewelina
11. Kawęcka Ewelina Katarzyna
12. Łakomski Krzysztof Jan
13. Małysa Elżbieta
14. Mazurek Beata
15. Mączka Katarzyna
16. Nadbereżny Lucjusz
17. Nędzyńska Aleksandra Maria
18. Niemiec Sławomir Paweł
19. Nowak Eliza Elwira
20. Okoń Agnieszka Karolina
21. Pakosz Kamil Paweł
22. Pawęzka Tomasz
23. Pieprzyk Marcelina
24. Polańska Joanna Agnieszka
25. Połomski Adam
26. Posala Katarzyna Joanna
27. Pysz Magdalena Anna
28. Rychlak Marta
29. Rzekęć Anna
30. Socha Magdalena
31. Szymańska Ewelina Edyta
32. Ścipień Justyna Katarzyna
33. Torba Marzena
34. Trzeciak Kinga Iwona
35. Tutka Agnieszka Jowita
36. Wąsik Aleksandra
37. Wołoszyn Tomasz Marcin
38. Woś Kamil Piotr
39. Złotek Ewa Bożena
40. Zuba Joanna Agnieszka

Klasa I

1. Augustyńska Justyna Maria
2. Bernat Izabela
3. Bładek Małgorzata Irena
4. Bosowiec Karolina
5. Brydniak Marta
6. Dec Wioletta Izabela
7. Dobrzyński Andrzej
8. Góreczny Katarzyna Urszula
9. Janowska Aleksandra
10. Karbarz Boiżena Beata
11. Kolano Katarzyna Ewa
12. Kosak Filip Kacper
13. Krukowska Kormelia
14. Kuśmierz Anita Barbara
15. Małkowska Izabela
16. Martyna Anna Katarzyna
17. Moskal Malgorzata Agata
18. Muniak Filip Tymoteusz
19. Muryjas Dorota Maria
20. Olszewska Marta Marzena
21. Piwowar Iwona Anna
22. Rychlak Magdalena Zuzanna
23. Serafin Jacek
24. Skalska Agnieszka Ewa
25. Łopucka Justyna Katarzyna
26. Skiba Emila Anna
27. Skiba Wiktoria Anna
28. Skórczyński Mateusz Andrzej
29. Slowik Joanna Magdalena
30. Surowaniec Maria Renata
31. Szczerbińska Agnieszka Monika
32. Szelest Iwona Anna
33. Tomczyk Krystian Grzegorz
34. Warchoł Anna Maria
35. Wojtala Joanna Elżbieta
36. Zaguła Marta
37. Ziarek Magdalena Zdzisława
38. Ziarno Marta Anna

Klasa J

1. Bajdas Ranata
2. Ciołczyk Jacek Rafał
3. Drelich Elżbieta
4. Galkowska Kamila
5. Herdzik Lucyna Alicja
6. Kara Małgorzata Ewa
7. Kasprowicz Wojciech Roman
8. Kolasa Katarzyna
9. Kopeć Barbara Anna
10. Łebek Jolanta Barbara
11. Łyko Paweł Karol
12. Majdańska Katarzyna Maria
13. Mączka Katarzyna Magdalena
14. Nowak Marta Anna
15. Paterek Krzysztof Andrzej
16. Pelic Bernadeta
17. Piotrowski Łukasz
18. Portka Weronika
19. Prawica Elżbieta
20. Prucnal Izabela Anna
21. Pyrz Justyna
22. Raganowski Piotr Bogusław
23. Sinica Konrad Piotr
24. Tofil Magdalena Maria
25. Wrzosek Roksana Monika
26. Żak Tomasz Andrzej

Rok matury 2005

1. Adamska Agnieszka
2. Banaś Artur
3. Baran Kamil Dominik
4. Baran Katarzyna Cecylia
5. Baran Małgorzata Anna
6. Baran Paweł Grzegorz
7. Barwińska Magdalena Maria
8. Bąk Aleksandra
9. Bąk Krzysztof Kazimierz
10. Bednarz Anna
11. Beer Joanna Maria
12. Belcarz Anna Katarzyna
13. Bielecka Aneta Teresa
14. Bielecki Tomasz Jerzy
15. Bieńko Małgorzata
16. Bis Agnieszka Paulina
17. Bis Bartłomiej Marek
18. Bis Iwona
19. Błachnio Aleksander Robert
20. Bochniak Anna Karolina
21. Borsuk Matusz Łukasz
22. Borzęcka Monika Ewa
23. Brejta Joanna Paulina
24. Brezoleń Anna Maria
25. Broda Tomasz Tadeusz
26. Bródka Adrianna Mirela Gabriela
27. Brodowska Beata Magdalena
28. Brzuchacz Grzegorz Adam
29. Bucior Anna Agata
30. Budkowski Marcin Szymon
31. Bukowski Damian
32. Burdzy Tomasz
33. Burek Daniel Marek
34. Burghardt Agnieszka
35. Burghardt Natalia
36. Butryn Agata Anna
37. Byczek Anna
38. Chabik Jolanta Izabela
39. Chmiel Wojciech Jan
40. Chołdy Krystian Grzegorz
41. Chrzanowska Małgorzata
42. Chuchmacz Edyta Magda
43. Chyła Joanna
44. Chyba Magdalena
45. Cichoń Paweł Piotr
46. Cudziło Joanna
47. Cygan Mateusz Łukasz
48. Czajka Daniel Hubert
49. Czarnecka Ewelina Patrycja
50. Czarnota Agnieszka Joanna
51. Dąbrowski Tomasz Franciszek
52. Dec Kamil Dawid
53. Dejwór Paweł Tomasz
54. Dembicki Piotr Krzysztof
55. Dlugosz Artur
56. Dłużniak Katarzyna Iwona
57. Dobrowolski Mateusz Łukasz
58. Doliński Piotr Antoni
59. Drąg Bernadetta Maria
60. Drozd Marcelina
61. Drozd Paulina Sara
62. Drożewski Adam
63. Dryńska Agnieszka Anna
64. Dubiel Ewelina Elżbieta
65. Dubik Paweł Damian
66. Dudek Katarzyna
67. Dyjak Marcin Mateusz
68. Dyrkacz Tomasz Piotr
69. Dziarek Paweł Grzegorz
70. Dziedzic Krzysztof Adam
71. Dziewa Alina Edyta
72. Dziob Paweł
73. Dziura Magdalena Małgorzata
74. Filipek Justyna Sylwia
75. Gajda Paulina Anna
76. Gajowy Monika
77. Garbacz Łukasz
78. Gąsecka Aleksandra Karolina
79. Gedek Alina Jadwiga
80. Gielarek Sylwia Justyna
81. Giezek Konrad Mateusz
82. Golec Justyna Katarzyna
83. Gołębiewski Michał Zbigniew
84. Gorczyca Krzysztof Jan
85. Górka Katarzyna Aleksandra
86. Górska Karolina Gabriela
87. Górska Małgorzata Anna
88. Grabowska Kamila Aneta
89. Grela Kinga
90. Grębowiec Agnieszka Maria
91. Grondecka Natalia Łucja
92. Grudzień Michał Bogdan
93. Grzesiak Małgorzata
94. Grzybowska Joanna Agata
95. Grzybowski Marcin Jan
96. Halicka Zuzanna
97. Haliniak Marta Agata
98. Haltman Paulina Agnieszka
99. Hammer Maria Anna
100. Hejaz Omar Dominik
101. Hławaczek Katarzyna Kazimiera
102. Hyjek Małgorzata Elżbieta
103. Igras Izabela Maria
104. Jabłońska Sylwia
105. Jabłoński Mateusz Łukasz
106. Jabłoński Michał Tomasz
107. Jachim Małgorzata
108. Jakubów Maciej
109. Jamróz Piotr
110. Jarem Paulina Anna
111. Jarosz Malwina Anna
112. Jaworska Ewelina
113. Jaworski Bartosz
114. Jeleń Sebastian Krzysztof
115. Jezuita Barbara
116. Jędruch Judyta Anna
117. Jędrzejewska Anna Natalia
118. Jurek Magdalena Maria
119. Kamińska Marzena
120. Kamiński Maciej Krzysztof
121. Kara Anna Emilia
122. Kara Beata Katarzyna
123. Kara Stefan Stanisław
124. Karbarz Dominika Wiktoria
125. Karczmarz Aleksander Paweł
126. Karnat Maria Helena
127. Kata Karolina Anna
128. Kata Łukasz
129. Kadziołka Beata Alicja
130. Kiełczyński Lukasz Krzysztof
131. Kisała Katarzyna Małgorzata
132. Kłosowska Sabina
133. Kobylarz Małgorzata Maria
134. Kochan Filip Piotr
135. Kochańczyk Łukasz Norbert
136. Koczwara Monika Anna
137. Kokoszka Monika
138. Kołodziej Jakub Filip
139. Kołodziej Natalia
140. Komsa Anna Dorota
141. Komsa Barbara Maria
142. Kopec Natalia Kinga
143. Kopera Karolina Maria
144. Koptyra Grzegorz Adam
145. Koszła Monika Beata
146. Kotwica Agata Dorota
147. Kotwica Alicja Bogusława
148. Kowal Anna
149. Kowalczyk Ewelina Agata
150. Kółeczko Agnieszka Teresa
151. Krasoń Michał Andrzej
152. Krawczyk Urszula Aleksandra
153. Krawczyk Maria
154. Krawczyk Tomasz
155. Krawiec Kamil Waldemar
156. Król Agata Zofia
157. Król Andrzej
158. Krudys Radosław Adam
159. Kruk Aleksandra
160. Kruk Monika
161. Krysa Ireneusz Andrzej
162. Kuczyńska Magdalena Anna
163. Kufel Joanna
164. Kulpa Hubert
165. Kurek Barbara
166. Kustra Monika
167. Kuśmierz Ewa Lidia
168. Lebioda Beata
169. Leja Karolina Paulina
170. Leś Julita Katarzyna
171. Leśniak Joanna
172. Lewicki Marcel Wojciech
173. Linek Agata
174. Lipko Aleksandra Ewelina
175. Luborak Janusz
176. Ludjan Jakub
177. Łabaj Paweł Tadeusz
178. Łabęcki Piotr
179. Łata Anna Magdalena
180. Łokaj Marcin Ryszard
181. Łukawski Krzysztof
182. Mac Andrzej Krzysztof
183. Mach Wojciech
184. Madej Anna
185. Madej Wojciech Maciej
186. Madziarz Joanna
187. Maj Mateusz Jan
188. Marchut Przemysław Szymon
189. Marciniak Magda
190. Markowicz Justyna Iwona
191. Markut Michał
192. Marszałowicz Natalia
193. Marynowska Justyna Dorota
194. Maszkowski Andrzej Maria
195. Matosz Magdalena
196. Matuła Mariusz Marcin
197. Matysiak Szymon Kazimierz
198. Mazurek Małgorzata
199. Mazurkiewicz Aleksandra Ewa
200. Michno Magdalena Anna
201. Mierzwa Aleksandra Katarzyna
202. Młynek Katarzyna
203. Młynarska Maria
204. Modzelewski Wojciech Jan
205. Moskalska Magdalena
206. Motyl Małgorzata Antonina
207. Mścisz Monika
208. Mucha Kamil
209. Nadzieja Agnieszka Łucja
210. Nagier Monika Barbara
211. Nawrocka Sylwia Teresa
212. Niedbała Joanna Stanisława
213. Nieradka Natalia Beata
214. Nieradko Anna
215. Nowak Beata Faustyna
216. Nowak Paweł Zygmunt
217. Nowakowski Maciej
218. Nowosielski Krzysztof Franciszek
219. Nycz Jacek
220. Ochal Marek
221. Oleksy Karina
222. Olszewska Emilia
223. Ostoja Joanna
224. Ostach Dariusz
225. Pachacz Maria Katarzyna
226. Pacholec Anna Katarzyna
227. Paleń Anna
228. Parada Anna Maria
229. Parysz Radosław
230. Pasieka Katarzyna Barbara
231. Pater Dorota Anna
232. Pawęzka Magdalena
233. Pawłowska Małgorzata Agnieszka
234. Peszt Slawomir Adam
235. Petecki Paweł Michał
236. Pędlowska Barbara Maria
237. Pędlewska Dominika
238. Piasecki Tomasz Mariusz
239. Piątek Katarzyna Ewelina
240. Piechota Edyta Joanna
241. Piłat Paweł
242. Piotrowski Damian Jerzy
243. Pistor Anna Natalia
244. Piwko Radosław Benedykt
245. Pizło Piotr Stefan
246. Pizur Marcin
247. Pomykała Paulina Barbara
248. Porcja Dominika Karolina
249. Potoniec Natalia Maria
250. Powęska Marcin Piotr
251. Powęska Wojciech Krzysztof
252. Preizner Monika Edyta
253. Przepłata Dorota Jolanta
254. Przygodzka Ewa Maria
255. Puskarczyk Magdalena Joanna
256. Pyrc Witold
257. Pyzora Piotyr Szymon
258. Radwan Bartosz Szczęsny
259. Rajchel Klaudyna Anna
260. Rębisz Sylwia Anna
261. Reizner Dominika Anna
262. Rębacz Przemysław Adam
263. Rogala Tomasz
264. Rożek Magdalena Maria
265. Rucińska Dominika
266. Rybak Joanna
267. Ryczko Piotr Stanisław
268. Saja Aneta Elżbieta
269. Samek Anna Maria
270. Samorek Justyna
271. Sarzyniec Agata Katarzyna
272. Sadej Łukasz
273. Serafin Monika Maria
274. Sieczkoś Iwona
275. Siembida Katarzyna Renata
276. Sikora Magdalena Maria
277. Silski Paweł Artur
278. Siwek Marcin Łukasz
279. Skakuj Łukasz
280. Skrzyńska Iwona Maria
281. Słomiany Monika Izabela
282. Słoniec Małgorzata Elżbieta
283. Słowak Dominika
284. Smardz Agata Katarzyna
285. Sobiło Magdalena Agnieszka
286. Sobociński Krzysztof Tomasz
287. Sobol Kamil Ryszard
288. Sowiak Marta
289. Sporzyńska Agata Maria
290. Sroka Agnieszka
291. Sroka Marcin
292. Stachera Agata Renata
293. Staniszewska Ewelina
294. Startek Artur Jacek
295. Stec Wojciech Jan
296. Stępień Anna Elżbieta
297. Stolarski Krystian Damian
298. Stolarz Anna Zuzanna
299. Strzelczyk Marcin
300. Sudoł Mariusz Andrzej
301. Sudoł Anna
302. Surma Dorota Halina
303. Sus Damian Rafał
304. Syp Szymon Andrzej
305. Szajwaj Monika Ewa
306. Szczerba Anna Magdalena
307. Szczęsna Sonia Ewa
308. Szeląg Tomasz Władysław
309. Szewc Ewelina Danuta
310. Szczewczyk Beata Monika
311. Szklany Łukasz Andrzej
312. Szkodziński Marek Maciej
313. Szot Magdalena Anna
314. Sztaba Bartłomiej Eugeniusz
315. Szymański Bartosz Jan
316. Szynal Izabela Renata
317. Ślusarczyk Joanna
318. Ślusarczyk Kamil Radosław
319. Środek Marzena
320. Świś Aneta Anna
321. Tarnowska Bernadeta Maria
322. Tarnowska Marzena Anna
323. Tofilska Ewelina Anna
324. Tokarska Urszula Karolina
325. Tracz Alina Teresa
326. Tracz Anna Maria
327. Trawińska Paulina Katarzyna
328. Trybulska Justyna
329. Tworek Łukasz Witold
330. Tylus Bożydar Maksymilian
331. Tylus Dominika Joanna
332. Tylus Mateusz Krystian
333. Uba Łukasz Krzysztof
334. Ujda Anna Jadwiga
335. Urycz Dorota Anna
336. Walawender Barbara
337. Waliłko Wojciech
338. Wańczak Bartłomiej Jacek
339. Warchoł Kinga Patrycja
340. Wasiuta Jakub
341. Wedroch Jacek Łukasz
342. Werminski Przemysław Grzegorz
343. Werner Katarzyna Maria
344. Węgiel Agnieszka Anna
345. Wiechnik Malgorzata Karolina
346. Wierzbicki Piotr Jerzy
347. Wieteska Magdalena Anna
348. Wilkosz Grzegorz Adam
349. Wnęk Tomasz Bogusław
350. Wojciechowska Olga Teresa
351. Wojtala Łukasz Paweł
352. Wolak Adam Michał
353. Wolicka Magdalena Emilia
354. Wołcz Agnieszka Irena
355. Wołoszyn Iwona Paulina
356. Wołoszyn Paulina
357. Woźniar Andrzej Łukasz
358. Woźnica Paweł Maciej
359. Wrzosek Anna
360. Wysocki Arkadiusz Radosław
361. Zawadzka Agnieszka Elżbieta
362. Zawiślak Natalia Małgorzata
363. Zawół Edyta
364. Zielińska Izabela
365. Zielińska Łucja
366. Zięba Aleksandra Magdalena
367. Zięba Dawid
368. Zięba Izabella
369. Zwierzyńska Anna
370. Żmuda Justyna
371. Żołyniak Mateusz
372. Żuchowski Marcin Filip
373. Żyłka Malwina Stanisława
374. Żywczak Sylwia